Genel

TURBOBELLA ion9000 2700 Watt Profesyonel Fön Makinesi Fiyatı 349 TL

TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Turbobella hem 2700 Watt gücü ile piyasadaki en güçlü profesyonel fön makinesi hem de Türkiye’de üretildiği için fiyatı son derece uygun. Kuaför tipi saç kurutma makinesi olan Turbobella İzmir’de imal edilmekte. Turbobella ion900, ion jeneratörü ile fönden kaynaklı elektriklenmeyi önler. Satış sonrası desteği de son derece güçlü olan Turbobella 2 sene garanti ile gelmekte. Türkiye’de imal ediliyor olması nedeniyle yedek parçaları her zaman temin edilebiliyor.

Turbobella kuaför fön makinesi fiyatları

Kullanıcı memnuniyeti çok yüksek olan makinenin tek negatif yönü sadece kuaför malzemeleri toptancılarında bulunması. İnternette ürünün sahteleri mevcut. Orjinal ürün satın alındığından emin olmak için markanın orjinal sitesi üzerinden satın alım butonunu kullanabilirsiniz.

3 Yorumlar

Yorumlar

 1. Kerem Ali İçyüz

  5 Ocak 2021 at 10:07

  Komşumdan görüp araştırıp aldım. Pişman olmadım. Güçlü ve sıcak bir fön makinesi. Hem fön çekmek için hem de hızlı saç kurutmak için tercih edilebilir.

 2. Hatice Kılınçoğlu

  12 Mart 2021 at 18:05

  daha önce italyan diye bir makine almıştım. çektiğim fön akşama bozuluyordu. Turbobella daha güçlü. biraz el pratiği olan herkes kendi kendine fön çekebilir. el pratiği olmayan da youtubedaki videoları izleyip aynısını taklit ederek el pratiği öğrenebiliyor.

 3. Diva Kuaför Halit

  26 Mayıs 2021 at 14:25

  3 salonumda da kullandığımız bir makine. Saçı kalıcı şekle sokuyor. Fön performansı üst düzey.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler İçerikler

To Top